0

Shuya Health

Shuya Health

Firma Shuya Health Care Products Co. produkuje vložky a intímky, plienky pre deti, zvlhčujúce vreckovky, hygienické vreckovky najvyššej kvality, čo potvrdzujú požadované certifikáty ISO 9001:2000, ISO 140001:2004, Europe SGS zároveň CE Declaration of Conformity, ktoré naša firma obdržala. V našich produktoch používame inovatívne technológie, ktoré boli uskutočnené vďaka nášmu vedeckému tímu. Vlastníme štyri svetové patenty na jeden z našich najzaujímavejších produktov – Hygienické produkty pre ženy so liečebným pôsobením, ktoré sme uviedli na európsky trh.
Veríme, že aj v Európe získame množstvo zákazníkov, ktorí budú spokojní s našimi produktami


vhodne pre citlivu pokozku shuya healthUdržiavajú hodnoty pH

pH ľudskej pokožky sa pohybuje v rozmedzí 4,5 až 6,0. Hodnota sa môže zmeniť vplyvom hormonálnych zmien alebo stresu, príčinou býva aj použitie hygienických produktov so škodlivými chemikáliami. Pri porušení pH hodnoty sa pokožka môže podráždiť, svrbieť alebo bolieť. Vložky Shuya Health hodnotu pH udržiavajú a chránia pred podráždením.

 

 

ekologicky produkt shuya healthSú šetrné k životnému prostrediu

Výrobky Shuya Health spĺňajú normu ISO 14001:2004, ktorej cieľom je zabezpečiť efektívny výrobný proces s využitím prírodných zdrojov. Znižuje sa tým negatívny dopad na životné prostredie.

 

 

bez chemikalii vlozky shuya healthVhodné pre citlivú pokožku

Chemikálie ako chlór, pesticídy alebo ťažké kovy, olovo či ortuť, môžu podráždiť pokožku a vyvolať a reakciu. Vložky Shuya Health neobsahujú chlór, nenarušujú hodnotu pH a sú vhodné pre každodenné použitie.

 

 

certifikat shuya healthSú ekologickým produktom

Naše výrobky sa vyrábajú z prírodných materiálov, pri výrobe sa používa 100 % prírodná nebielená bavlna. Navyše sú 100 % ekologicky odbúrateľné, čím významne chránia životné prostredie.