Výrobcovia, značky

Pilguni

Pilguni je jedinečná značka oblečenia pre deti, ktorá vo svojich dizajnoch používa originálne talianske materiály a doplnky najlepších svetovo známych značiek ako: Swarovski a YKK a výplne najvyššej kvality, ako sú izolácie Down a ISOSOFT. Vyplývalo to z vášne vytvárať originálne, štýlové oblečenie, ktoré výrazne vystupovalo z hromadných návrhov v móde pre deti. Čerpáme inšpiráciu z tradícií rôznych kultúr a súčasných trendov a prenášame ju do magického sveta detí. Pri navrhovaní odevov sa osobitný dôraz kladie na pohodlie nosenia, aby sa dieťa cítilo príjemne. Pilguni je len jednou z mála značiek, ktorých celý výrobný proces - od návrhu až po šitie - prebieha na jednom mieste - v Poľsku v Bielsku Bialu. Odev sa vyrába iba v krátkych sériách, s dôrazom na navrhovanie vzorov, precízne opracovanie a vysokú kvalitu použitých materiálov a doplnkov. Každý model je šitý profesionálnymi a kvalifikovanými dizajnérmi a zamestnancami, vďaka čomu získame produkt najvyššej kvality, charakteristický pre „ručné“ krajčírstvo. Oblečenie Pilguni je určené všetkým, ktorí si cenia luxus a eleganciu, ako aj tým, ktorí hľadajú praktické a pohodlné oblečenie pre svojich najmenších v sofistikovanom štýle. V rámci distribúcie ponúkame oblečenie iba pre dôveryhodných a vybraných partnerov.

DAGA

Elegantné a sofistikované kolekcie plné štýlu navrhované na ceremónie a špeciálne príležitosti. Naši dizajnéri kombinujú tie najkrajšie látky so zaujímavými detailmi vytvárajúce šaty, ktoré sú naozaj nádherné. DAGA Vám ponúka romantické a sofistikované šaty so sviežou a modernou líniou, starostlivo koncipované tak, ako by ste očakávali od skúseného ateliéru.

Šaty DAGA vedia zmeniť aj tú najviac nervóznu dievčinu na malú očarujúcu Mademoiselle. Najželanejší darček pre dievča sú dokonalé šaty. V našej ponuke nájdete vynikajúce modely: viacvrstvové sukne, kokteilové šaty, pôvabné a zábavné blúzky, flitre alebo malé kryštáliky, ktoré sú všetky vo farebných alebo pastelových odtieňoch. Toto všetko nájdete v našej kolekcii. Šaty DAGA sú vždy krásne a súčasne praktické, vyrobené z prírodných látok, ktoré sú pohodlné a neobmedzujú pohyb.

KARL LAGERFELD KIDS

Dizajnérske detské oblečenie Karla Lagerfelda má výrazne hravú stránku.

Vďaka svojej grafike „vlastnej tváre“ a motívom mačiek je kolekcia postavená na láske návrhára k výrazným koženým akcentom, flitrom a vtipnej grafike. S jemným kývnutím na japonské anime je táto kolekcia ideálna pre milovníkov módy, malých aj veľkých. 

DKNY

Synonymom vysoko nositeľnej módy je, že deti DKNY čerpajú inšpiráciu z domovského mesta zakladateľa v New Yorku a smerujú jeho ducha do skutočne modernej kolekcie oblečenia.

Jednoduché siluety sú spojené s logami a sloganmi vyhlásenia, sebavedomou, ale nekomplikovanou farebnou paletou a značkovými džínsovými sponkami, ktoré ponúkajú kolekciu, ktorá zahŕňa silu podhodnoteného štýlu.
KENZO Kids

Spoločnosť KENZO už 50 rokov dodáva do života pozitívnu energiu a infekčný pocit slobody prostredníctvom pestrofarebného, ​​odvážneho a neobmedzeného módu, ktorý oslavuje prírodu a kultúrnu rozmanitosť. Módny dom, ktorý v Paríži založil v roku 1970 Kenzo Takada, nikdy neprestal kultivovať a preinterpretovať kódy, vďaka ktorým je jedinečný: zmes výtlačkov, harmónia elegantných farieb a bujará tvorivosť plná optimizmu a drzosti.

Vďaka vymenovaniu portugalského dizajnéra Felipeho Oliveiru Baptistu do čela jeho kreatívneho tímu v roku 2019 vniesla spoločnosť KENZO do svojich dizajnov novú dynamiku.

KENZO Kids je špičková, medzinárodná a kreatívna značka životného štýlu špeciálne navrhnutá pre deti z reálneho života. Svojou multikultúrnou, zábavnou a mestskou DNA značka čerpá inšpiráciu z kolekcie pre dospelých a zároveň vytvára expresívnu krajinu špecifickú pre deti s ikonami (slon, sezónny tiger, priatelia tigra, žmurknutie), farby a konkrétne príbehy.

Značka je zábavná a zlomyseľná a oblieka deti na každú príležitosť. Pre zábavu a každodenný život sa rozhodla pre strihy a látky, ktoré sa ľahko nosia. Rad topánok skúmajúcich tému mestskej džungle je najnovším prírastkom v kreatívnom šatníku KENZO Kids.

 

Minikid

Minikid sú minimalistické vzory pre štýlové deti. Inšpirovaní streetwearovou módou sme vytvorili značku pre najmenších s charakterom. Podporujeme našu komunitu tým, že pracujeme iba s tými, ktorí poskytujú svojim zamestnancom spravodlivé a dôstojné pracovné podmienky.

Špeciálne pre vás vyberáme najkvalitnejšie mäkké bavlnené tkaniny, ktoré sú šetrné k pokožke, aby sme zaistili pohodlie a bezpečnosť vašich najmenších. Chceme, aby sa každý MINIKID cítil výnimočne, preto tvoríme s láskou a pozornosťou ku všetkým detailom!

Manufaktura Falbanek

Manufaktura Falbanek je miesto plné úžasných tutu sukničiek. Vďaka ich sukniam vyzerá každé dievča fenomenálne, ako malá princezná. Veci, ktoré pripravujú vo vlastnom štúdiu, dodajú nádheru mnohým oslavám. Od roku 2015 skrsla v nich  vášeň a odhodlanie, čo je viditeľné na kvalite sortimentu. MF je rodinná spoločnosť, ktorá spolupracuje s poľskými výrobcami látok, vďaka čomu sú ich výrobky skutočne jedinečné.

Tylové sukne a tie s volánkami, ktoré pripravujú, dodajú nádheru každej rodinnej oslave. Tutu sukne sú k dispozícii v mnohých veľkostiach a farbách, takže každá si môže vybrať svoju obľúbenú. Ceny samozrejme závisia od veľkosti a materiálu potrebného na ušitie outfitu. To, čo ich odlišuje, je prístup ku klientovi - šijú na jednotlivé objednávky. Okrem jedinečného oblečenia, v ktorom bude každé dievča vyzerať fenomenálne, ponúkajú aj čelenky. Ľahko si ich pripnete do vlasov, vďaka čomu dotvoria štýl a dodajú mu ešte väčšie čaro. Vyvíjajú maximálne úsilie na zabezpečenie toho, aby sa ich doplnky zhodovali s modelmi dostupnými v obchode. Bez ohľadu na to, či dieťaťu zapletiete vrkoč alebo sa rozhodnete pre voľný chvost, mašle a pompóny budú vyzerať veľmi pôsobivo.

 

h2iDo

iDo pre vaše dieťa. Bezpečné, kvalitné a trvalé odevy.

iDO je najnovším prírastkom do spoločnosti Miniconf, ktorá sa venuje detskému oblečeniu a ktorá bola založená v roku 1973 z inšpirácie súčasného prezidenta Giovanniho Basagniho. Miesto narodenia je už plné mágie: Ortignano, v srdci údolia Casentino, vo východnej časti Toskánska, medzi horami pokrytými bukmi a jedľami, kopcami ohraničenými dubmi a gaštanmi a náhlymi priepasťami pod prúdom, kde prvý úsek Arna. V roku 2013 spoločnosť oslávila svojich prvých 40 rokov a chcela vyrozprávať svoj príbeh sledovaním štýlov a trendov, z ktorých sa stala móda od 70. rokov dodnes.

Odevy Miniconf sú navrhnuté a vyrobené v súlade s talianskymi a medzinárodnými právnymi predpismi a sú kontrolované z chemického aj mechanického hľadiska. Už vo fáze návrhu je mimoriadna pozornosť venovaná jednotlivým detailom: na všetko treba myslieť podľa bezpečnosti dieťaťa. Miniconf získal trikrát uznanie spoločnosti „Company to watch“ od nadácie Databank, nadnárodnej spoločnosti špecializovanej na marketingový výskum.

„Dokonalosť celku tvorí dokonalosť každého detailu"

Prečo topánočky EMEL ?

emel-logo

  • Lebo sú úžasné!
  • Jediné topánky pre deti vyrobené ručne.
  • Vykonané tak, že dávame doživotnú záruku.
  • Vznikajú v Manufaktúre, kde nadšencom záleží na detskej nožičke, kedy fabriky sa zaujímajú len o výrobu obuvi.

Prečo je ručná výroba taká dôležitá?
Žiaden stroj nedokáže vycítiť napätie jemných koží, aké by mali byť používané na detské topánočky - preto možnosti ľudských rúk sú nezastupiteľné.

 

 


Pri vývoji nového modelu vždy začíname analýzou tvaru detskej nožičky. Nikdy nepoužívame hotové formy - vyvíjame naše vlastné kopytá.
Podrážka je základom, cez ktorú má noha kontakt so zemou. Aby sme zaručili najvyššiu kvalitu všetkých podrážok na malé topánky,ktoré nielen navrhujeme, ale si ich aj sami vyrábame.
Pohodlie dieťaťa je na prvom mieste, potom štýl a móda.
Skvelé modely, vytvorené s ohľadom na túto kombináciu sú našim prínosom.
Všetky nami požívané kože neobsahujú rakovinotvorný chróm.
Koža, hlavný prvok konštrukcie, má bezprostredný vplyv na pohodlie, funkčnosť a vzhľad topánky,
preto sa jej výberom zaoberá osobne majiteľka firmy, ktorá kladie na garbiarne veľmi vysoké nároky.

Každý vyvinutý model, je pred vstupom do výroby vystavený „testom” priateľskou skupinou detí. Následne  podlieha kontrole Centrálneho Laboratória Obuvnického Priemyslu v Krakowe.

Dať pohodlie malým nožičkám!
Komfort, ktorý umožní správny rozvoj chodidla!
Každé dieťa je jedinečné!
AJ PRETO EMEL-ky!

 

TRESTELLE

Talianska značka TRESTELLE  sa špecializuje na jedinečné čiapky pre všetky sezónny. Štýlové čiapky a jedinečné doplnky do vlasov sú navrhované talianskymi dizajnérmi. Čiapky „pilotky“ a šiltovky pre chlapcov, štýlové čiapky a klobúky pre princezné sa stanú obľúbeným oblečením vašich malých modelov. Vysokokvalitné výrobky, ktoré vynikajú svojím moderným strihom a originálnym dizajnom sú vhodné pre každú príležitosť. TRESTELLE čiapky sú zdobené rôznymi spôsobmi:  kvetmi, brmbolcami, stužkami, veľkými mašľami a inými aplikáciami. Nezabudnite – aby bolo moderné oblečenie ešte viac chic, mali by ste ho doplniť rovnako štýlovým klobúkom a taškou s doplnkami do vlasov a náhrdelníkom. Doplnky TRESTELLE  sa stanú perfektným harmonickým tímom, doplňujúcim naše detské šaty, bundy, kabáty a čiapky. Kedykoľvek sa tvoja štýlová skupina môže odhodlať a vydať fotografiu jedinečného dievčaťa. Značkový dizajnéri sa zameriavajú na vytváranie exkluzívnych produktov pre deti s vlastným štýlom a originalitou, ktoré môže konkurovať značkám pre dospelých.

 

Doktor Kid

Kid je národná značka detského oblečenia, ktorá vyvíja zbierky novorodencov, malých a veľkých detí.

Doktor Kid, ktorý bol úplne navrhnutý a vyrobený v Portugalsku, hľadá inšpiráciu pre svoje zbierky prostredníctvom starostlivého a zvedavého pohľadu na svet, rôznej kultúry, prírody a celého vesmíru detí.


JAMIKS

V roku 1990 sa značke JAMIKS splnil detský sen. Začali navrhovať a vyrábať detské oblečenie. Spoločnosť začala vyrábať prvé detské svetre. Klobúky a šatky sa dnes vyrábajú predovšetkým z priadze, látky a pleteniny pre deti a mládež od 0 do 16 rokov.

Ich vášeň pre detskú módu, ich vlastné výtvory a zmysel pre detail znamenajú, že každý výrobok JAMIKS sa vyznačuje vysokou kvalitou, jedinečným dizajnom a pohodlím.

Každý rok predstavujú dve kolekcie: jar / leto a jeseň / zima. Vzhľadom na veľký počet modelov, rôznych materiálov a doplnkov a sortimentu najnovších módnych farieb vždy zastupujú najnovšie trendy.

Veľkému oblečeniu pre mladé ženy a malých mužov prikladáme veľký význam. Mali by ste vyzerať moderne a cítiť sa dobre.