0

Výrobcovia, značky

Pilguni

Pilguni je jedinečná značka oblečenia pre deti, ktorá vo svojich dizajnoch používa originálne talianske materiály a doplnky najlepších svetovo známych značiek ako: Swarovski a YKK a výplne najvyššej kvality, ako sú izolácie Down a ISOSOFT. Vyplývalo to z vášne vytvárať originálne, štýlové oblečenie, ktoré výrazne vystupovalo z hromadných návrhov v móde pre deti. Čerpáme inšpiráciu z tradícií rôznych kultúr a súčasných trendov a prenášame ju do magického sveta detí. Pri navrhovaní odevov sa osobitný dôraz kladie na pohodlie nosenia, aby sa dieťa cítilo príjemne. Pilguni je len jednou z mála značiek, ktorých celý výrobný proces - od návrhu až po šitie - prebieha na jednom mieste - v Poľsku v Bielsku Bialu. Odev sa vyrába iba v krátkych sériách, s dôrazom na navrhovanie vzorov, precízne opracovanie a vysokú kvalitu použitých materiálov a doplnkov. Každý model je šitý profesionálnymi a kvalifikovanými dizajnérmi a zamestnancami, vďaka čomu získame produkt najvyššej kvality, charakteristický pre „ručné“ krajčírstvo. Oblečenie Pilguni je určené všetkým, ktorí si cenia luxus a eleganciu, ako aj tým, ktorí hľadajú praktické a pohodlné oblečenie pre svojich najmenších v sofistikovanom štýle. V rámci distribúcie ponúkame oblečenie iba pre dôveryhodných a vybraných partnerov.


DAGA

Elegantné a sofistikované kolekcie plné štýlu navrhované na ceremónie a špeciálne príležitosti. Naši dizajnéri kombinujú tie najkrajšie látky so zaujímavými detailmi vytvárajúce šaty, ktoré sú naozaj nádherné. DAGA Vám ponúka romantické a sofistikované šaty so sviežou a modernou líniou, starostlivo koncipované tak, ako by ste očakávali od skúseného ateliéru.

Šaty DAGA vedia zmeniť aj tú najviac nervóznu dievčinu na malú očarujúcu Mademoiselle. Najželanejší darček pre dievča sú dokonalé šaty. V našej ponuke nájdete vynikajúce modely: viacvrstvové sukne, kokteilové šaty, pôvabné a zábavné blúzky, flitre alebo malé kryštáliky, ktoré sú všetky vo farebných alebo pastelových odtieňoch. Toto všetko nájdete v našej kolekcii. Šaty DAGA sú vždy krásne a súčasne praktické, vyrobené z prírodných látok, ktoré sú pohodlné a neobmedzujú po


 KARL LAGERFELD KIDS

Dizajnérske detské oblečenie Karla Lagerfelda má výrazne hravú stránku.

Vďaka svojej grafike „vlastnej tváre“ a motívom mačiek je kolekcia postavená na láske návrhára k výrazným koženým akcentom, flitrom a vtipnej grafike. S jemným kývnutím na japonské anime je táto kolekcia ideálna pre milovníkov módy, malých aj veľkých.
Michael Kors

Americká značka Michael Kors, založená v roku 1981, je celosvetovo známa svojimi oceňovanými dizajnmi.

Dizajnérske detské oblečenie Michaela Korsa, inšpirované kolekciou pre dospelých, dodáva rovnaké každodenné kúzlo.

Vďaka svojmu „neustálemu oku pre nadčasovú eleganciu“ a potlači loga ochrannej známky je tento rad ideálny pre luxusnú obuv, sponky do šatníka a nápady na darčeky pre bábätká.TWINSET

Značka TWINSET je mladá, svieža značka, ktorá sa už od 90. rokov zaviazala klásť dôraz na ženskú stránku každej ženy. To je jasné už z pomenovania, ktoré je narážkou na známy, klasicky krásny dámsky dvojdielny oblek. Značka napĺňa toto tvrdenie a presviedča ženskými siluetami, jemnými materiálmi a výberom farieb, ktoré zakladateľka Simona Barbieri charakterizuje ako trendsetter. S TWINSET pre dievčatá je váš malý miláčik vždy trendy a vyzerá jednoducho rozkošne.

Detská móda TWINSET vytvára dokonalé modely pre módne orientované mamičky, ktoré chcú lásku k móde preniesť aj na svoje ratolesti. Detské oblečenie TWINSET v kombinácii s niektorými modelmi pre ženy umožňuje matke a dcére vyzerať v podobnom vzhľade bez unášania do gýča alebo preštýlovania. Móda so štýlom, pre malé aj veľké ženy so zmyslom pre kvalitu – tak by sa dala najlepšie zhrnúť filozofia detskej módy TWINSET.


JAMIKS

Vytvárajú ČIAPKY pre deti aj dospelých! Rodinná firma, ktorá s veľkou vášňou a láskou navrhuje a vyrába jedinečné pokrívky hlavy. Každý rok predstavujú dve nové kolekcie čiapok: JAR - LETO a JESEŇ - ZIMA. Kolekcie sú navrhnuté na rok dopredu.

Cestujú po svete a hľadajú inšpiráciu. Vyrábajú čiapky, ktoré v iných predajniach nenájdete. Vlastnia strojový park - ŠITIE a PLETENIE, vlastné konštrukčné oddelenie - vedia sa rýchlo prispôsobiť potrebám zákazníkov. A v každej fáze dbajú na kvalitu ich produktov, ktoré sú z prírodných surovín, bavlnené podšívky, detská bezpečná úprava, jedinečný dizajn a skvelá PASSION.


PATRIZIA PEPE

Svetová značka, ktorá pochádza z Florencie, ktorej cieľom je stelesniť exkluzívny štylistický a kvalitatívny obsah všetkých produktov Patrizia Pepe: symbol muchy.  Silueta hmyzu prechádza ultramodernou reinterpretáciou a stáva sa ikonickým symbolom.  Je nemožné, aby to zostalo bez povšimnutia. Ľahký, divoký a odvážny. Presne ako osobné videnie vecí Patrizie Bambi.

MOSCHINO

Spoločnosť MOSCHINO bola založená v Miláne v roku 1983 Francom Moschinom. V roku 2013 sľubuje Jeremy Scott, hlavný dizajnér labelu, bláznivé nápady spojené s módou. Bezstarostný, nebojácny, zábavný: detská kolekcia Moschino je plná osobnosti. Tento slávny taliansky módny dom, ktorý trvá už tri desaťročia, je obľúbený pre svoj hravý pohľad na odevný dizajn, vďaka ktorému sa do centra pozornosti dostáva detské oblečenie so žiarivými potlačami, grafickými sloganmi a farebnými paletami.

Kolekcia obsahuje aj kúsky, ktoré nesú ikonický znak Teddy Bear Moschino značky. Jedna vec je istá: malé deti budú vyzerať úžasne.TUSS

V značke TUSS hrajú hlavnú úlohu originálne farebné kombinácie, pohodlnosť a kvalitná bavlna, len s certifikátom Oeko-Tex 100. Vďaka malému počtu potlačí a dekorácií je každá kolekcia jednoduchá a klasická, a predsa sa oblečenie TUSS rozhodne líši od oblečenia dostupného v obchodných reťazcoch. So značkou TUSS oblečiete nielen dieťa, ale aj seba a vytvoríte originálne rodinné súpravy.