0

My Queen´s

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
EXKLUZÍVNE HYGIENICKÉ PRODUKTY MY QUEEEN´S HEALTH S PRIAZNIVÝMI ÚČINKAMI PRE ZDRAVIE
S cieľom poskytnúť komfort všetkým ženám každý deň, aj počas menštruácie, vám prinášame exkluzívne produkty, bavlnenné denné, nočné a intímné hygienické vložky. Produkty MyQueen´s Health zaručia používateľkám správnu ochranu a umožnia voľnosť pohybu. Jednotlivé výrobky sú vyrobené z jemných prírodných materiálov, ktoré nedráždia pokožku.

Ekologické prírodné vložky MyQueen´s Health spájajú v sebe 3 patentované technológie - aktívny kyslík, aniónovú technológiu a Far-IR /infračervené svetlo/.Naše produkty sú výnimočné tým, že okrem uvedených technológií pri produkcií prechádzajú parou nasýtenou výťažkami z alspých bylín najvyššej kvality, čím sa vložky MyQueen´s Health stávajú najlepším produtom s výnimočnou kvalitou a mimoriadnými účinkami.

Jedinečné účinky technológií značky MyQueen´s Health:
- aktívny kyslík, ktorý zvyšuje priepustnosť vzduchu v podložke alebo vložke a zintenzívňuje cirkuláciu vzduchu. Okrem toho pomáha udržiavať intímnu oblasť čistú a odstraňovať škodlivé baktérie,
- anióny, t. j. záporné ióny, ktoré majú antibakteriálny a protiplesňový účinok, čím podporujú imunitný systém. Dôležité je, že eliminujú nepríjemné pachy a tiež minimalizujú stavy napätia. V našich výrobkoch sa nachádza až 6100 aniónov na cm3,
- infračervené svetlo Far-IR, ktoré zlepšuje stav krvi prostredníctvom správneho čistenia.


MyQueen´s Health - antibakteriálne hygienické vložky
Pri nákupe našich produktov si môžete byť istí, že získavate výrobok, ktorý nielen chráni vaše telo a spodnú bielizeň počas menštruácie, ale má aj pozitívny vplyv na vaše zdravie. Vďaka uvedenému zloženiu sú výrobky protizápalové a antibakteriálne, normalizujú PH pokožky a tlak a podporujú metabolizmus.


Bavlnené hygienické a organické vložky MyQueen´s Health sú vyrobené z čistej prírodnej bavlny. Bavlna nebola bielená chlórom a neobsahuje glyfosát, antibiotiká ani hormóny na predĺženie menštruácie. Vďaka tomu sú hygienické vložky MyQueen´s  Health ekologické a nezaťažujú životné prostredie  /sú 100%-ne rozložiteľné/.