Výrobcovia, značky

Pilguni

Pilguni je jedinečná značka oblečenia pre deti, ktorá vo svojich dizajnoch používa originálne talianske materiály a doplnky najlepších svetovo známych značiek ako: Swarovski a YKK a výplne najvyššej kvality, ako sú izolácie Down a ISOSOFT. Vyplývalo to z vášne vytvárať originálne, štýlové oblečenie, ktoré výrazne vystupovalo z hromadných návrhov v móde pre deti. Čerpáme inšpiráciu z tradícií rôznych kultúr a súčasných trendov a prenášame ju do magického sveta detí. Pri navrhovaní odevov sa osobitný dôraz kladie na pohodlie nosenia, aby sa dieťa cítilo príjemne. Pilguni je len jednou z mála značiek, ktorých celý výrobný proces - od návrhu až po šitie - prebieha na jednom mieste - v Poľsku v Bielsku Bialu. Odev sa vyrába iba v krátkych sériách, s dôrazom na navrhovanie vzorov, precízne opracovanie a vysokú kvalitu použitých materiálov a doplnkov. Každý model je šitý profesionálnymi a kvalifikovanými dizajnérmi a zamestnancami, vďaka čomu získame produkt najvyššej kvality, charakteristický pre „ručné“ krajčírstvo. Oblečenie Pilguni je určené všetkým, ktorí si cenia luxus a eleganciu, ako aj tým, ktorí hľadajú praktické a pohodlné oblečenie pre svojich najmenších v sofistikovanom štýle. V rámci distribúcie ponúkame oblečenie iba pre dôveryhodných a vybraných partnerov.

SMOOCH

Športovo – elegantné kolekcie, plné farieb a energie v duchu mestského štýlu. Čisté strihové línie s dotykom pôvabu, vhodné pre každú príležitosť – to je náš štýl. SMOOCH navrhuje oblečenie od dojčiat po tínedžerov, pre dievčatá aj chlapcov. Ponúkame rôznorodé kolekcie s mixom jasných a ľahkých tónov, jemnými aj výraznými potlačami, roztomilými a modernými návrhmi, takže každé dieťa dokáže  perfektne a ľahko vyjadriť svoju módnu identitu.

SMOOCH vyrába detské a dojčenské oblečenie, ale tiež sa snaží interpretovať módu ako formu expresívneho umenia. Vášeň, rozumné vedomie a schopnosť interpretovať módne trendy sú základnými prvkami našich návrhov. SMOOCH dizajnéri hľadajú nové riešenia, nové formy, ktoré sledujú súčasné návrhy látok a doplnkov. Sústredíme sa na detaily pre jedinečný štýl.

Značka SMOOCH rýchlo naberá na povesti medzi zákazníkmi na trhoch vo Východnej Európe a Európskej Únii. Naši zákazníci sú vďační za SMOOCH inovácie a jedinečnosť, so zárukou vysoko-kvalitných produktov, ktoré sú vyrábané výlučne v Európe, pod stálym dozorom najlepších odborníkov.

 

DAGA

Elegantné a sofistikované kolekcie plné štýlu navrhované na ceremónie a špeciálne príležitosti. Naši dizajnéri kombinujú tie najkrajšie látky so zaujímavými detailmi vytvárajúce šaty, ktoré sú naozaj nádherné. DAGA Vám ponúka romantické a sofistikované šaty so sviežou a modernou líniou, starostlivo koncipované tak, ako by ste očakávali od skúseného ateliéru.

Šaty DAGA vedia zmeniť aj tú najviac nervóznu dievčinu na malú očarujúcu Mademoiselle. Najželanejší darček pre dievča sú dokonalé šaty. V našej ponuke nájdete vynikajúce modely: viacvrstvové sukne, kokteilové šaty, pôvabné a zábavné blúzky, flitre alebo malé kryštáliky, ktoré sú všetky vo farebných alebo pastelových odtieňoch. Toto všetko nájdete v našej kolekcii. Šaty DAGA sú vždy krásne a súčasne praktické, vyrobené z prírodných látok, ktoré sú pohodlné a neobmedzujú pohyb.

LOSAN

Najzábavnejšie a najpohodlnejšie oblečenie pre deti. Toto detské oblečenie, ktoré už existuje vo viac ako 40 krajinách, je navrhnuté v Španielsku a je dostupné pre všetkých. „Happy Fashion“ znamená zábavné, neformálne oblečenie pre každú príležitosť! Vytvárame uvoľnenú, pohodlnú módu pre každého a každý deň viac ako 30 rokov. Detské oblečenie, navrhnuté v Španielsku, vyrobené eticky. Pracujú každý deň, aby sa dostali ďalej a ďalej.

LOSAN kolekcie sa vyznačujú predovšetkým farbami a tlačami, ako aj pohodlnými a ľahkými textíliami, ktoré sa dajú ľahko kombinovať. Ukázalo sa, že sú ideálne pre aktívne a nápadité deti plné energie. V tejto sezóne nie je problém pre najmenších členov rodiny mimo dosahu dobrodružstvo, pokiaľ majú na sebe svoj obľúbený outfit LOSANlogo-cere1logo wojcik

 

„Dokonalosť celku tvorí dokonalosť každého detailu"

Prečo topánočky EMEL ?

emel-logo

  • Lebo sú úžasné!
  • Jediné topánky pre deti vyrobené ručne.
  • Vykonané tak, že dávame doživotnú záruku.
  • Vznikajú v Manufaktúre, kde nadšencom záleží na detskej nožičke, kedy fabriky sa zaujímajú len o výrobu obuvi.

Prečo je ručná výroba taká dôležitá?
Žiaden stroj nedokáže vycítiť napätie jemných koží, aké by mali byť používané na detské topánočky - preto možnosti ľudských rúk sú nezastupiteľné.

 


Pri vývoji nového modelu vždy začíname analýzou tvaru detskej nožičky. Nikdy nepoužívame hotové formy - vyvíjame naše vlastné kopytá.
Podrážka je základom, cez ktorú má noha kontakt so zemou. Aby sme zaručili najvyššiu kvalitu všetkých podrážok na malé topánky,ktoré nielen navrhujeme, ale si ich aj sami vyrábame.
Pohodlie dieťaťa je na prvom mieste, potom štýl a móda.
Skvelé modely, vytvorené s ohľadom na túto kombináciu sú našim prínosom.
Všetky nami požívané kože neobsahujú rakovinotvorný chróm.
Koža, hlavný prvok konštrukcie, má bezprostredný vplyv na pohodlie, funkčnosť a vzhľad topánky,
preto sa jej výberom zaoberá osobne majiteľka firmy, ktorá kladie na garbiarne veľmi vysoké nároky.

Každý vyvinutý model, je pred vstupom do výroby vystavený „testom” priateľskou skupinou detí. Následne  podlieha kontrole Centrálneho Laboratória Obuvnického Priemyslu v Krakowe.

Dať pohodlie malým nožičkám!
Komfort, ktorý umožní správny rozvoj chodidla!
Každé dieťa je jedinečné!
AJ PRETO EMEL-ky!

TRESTELLE

Talianska značka TRESTELLE  sa špecializuje na jedinečné čiapky pre všetky sezónny. Štýlové čiapky a jedinečné doplnky do vlasov sú navrhované talianskymi dizajnérmi. Čiapky „pilotky“ a šiltovky pre chlapcov, štýlové čiapky a klobúky pre princezné sa stanú obľúbeným oblečením vašich malých modelov. Vysokokvalitné výrobky, ktoré vynikajú svojím moderným strihom a originálnym dizajnom sú vhodné pre každú príležitosť. TRESTELLE čiapky sú zdobené rôznymi spôsobmi:  kvetmi, brmbolcami, stužkami, veľkými mašľami a inými aplikáciami. Nezabudnite – aby bolo moderné oblečenie ešte viac chic, mali by ste ho doplniť rovnako štýlovým klobúkom a taškou s doplnkami do vlasov a náhrdelníkom. Doplnky TRESTELLE  sa stanú perfektným harmonickým tímom, doplňujúcim naše detské šaty, bundy, kabáty a čiapky. Kedykoľvek sa tvoja štýlová skupina môže odhodlať a vydať fotografiu jedinečného dievčaťa. Značkový dizajnéri sa zameriavajú na vytváranie exkluzívnych produktov pre deti s vlastným štýlom a originalitou, ktoré môže konkurovať značkám pre dospelých.

 

LAttante

PRE LÁSKU K DEŤOM A KRÁSU!
Značka LAttante je zosobnením vysokej kvality a prvotriedneho dizajnu. Značka navrhuje a vyrába široké portfólio zimného oblečenia (detské zimné kombinézy, zateplené nohavice, zimné bundy, čiapky a nákrčníky), detských doplnkov a posteľnej vybavenia pre bábätká. Všetko s maximálnym dôrazom na zaistenie pohodlia detí a ženskú lásku k prekrásnym veciam. Starostlivý výber materiálov a precízne ručné spracovanie zaisťuje produktom LAttante výborné tepelné vlastnosti a komfort pri ich nosení a používanie.
"Pri návrhoch produktov venujem zvláštnu pozornosť kvalitnému spracovaniu a funkčnosti. Jednotlivé produkty vznikajú s myšlienkou na môjho syna, aby mu ich používanie zaručili pohodlie a pohodu."

Daria Labocha – Jaworska, zakladatelka značky

 

TUC TUC

Zábavný svet fantázie
To je životný štýl značky TUC TUC. Štýl, ktorý sa narodil v roku 1994 z nepokoja a podnikateľského ducha Marisa Sotésovej a Miguela Cadarsa a ktorý existuje na piatich kontinentoch. Dnes zachovávajú nedotknuté rovnaké nadšenie a sviežosť v každej novej kolekcii detskej módy a detských výrobkov, pričom investujú veľké dávky úsilia a odhodlania do vývoja a navrhovania výrobkov, ktoré presahujú očakávania našich zákazníkov. Inšpirované svetmi fantázie a zábavy, ktoré obklopujú deti.
Tuc Tuc je značka, ktorá je synonýmom kreativity a dizajnu v detskej móde a detských výrobkoch. Sú prítomní vo všetkých okamihoch, ktoré zdieľajú rodičia a deti: v hre, vo chvíľach chôdze, v hodinách jedla, pri prebudení a pred spaním.  Sú svedkami rastu tých, ktorí sú a budú aj naďalej ich inšpiráciou: deťmi. Cenia si šťastie detí a pokoj a pohodlie rodičov.  Preto vyrábajú výrobky zábavným spôsobom, pričom zohľadňujú kvalitu a použiteľnosť svojich výrobkov.

 

Doktor Kid

Kid je národná značka detského oblečenia, ktorá vyvíja zbierky novorodencov, malých a veľkých detí.
Doktor Kid, ktorý bol úplne navrhnutý a vyrobený v Portugalsku, hľadá inšpiráciu pre svoje zbierky prostredníctvom starostlivého a zvedavého pohľadu na svet, rôznej kultúry, prírody a celého vesmíru detí.