Výrobcovia, značky

 

logo-cere1logo wojcik

 

„Dokonalosť celku tvorí dokonalosť každého detailu"

 

 

 

Prečo topánočky EMEL ?

emel-logo

  • Lebo sú úžasné!
  • Jediné topánky pre deti vyrobené ručne.
  • Vykonané tak, že dávame doživotnú záruku.
  • Vznikajú v Manufaktúre, kde nadšencom záleží na detskej nožičke, kedy fabriky sa zaujímajú len o výrobu obuvi.

Prečo je ručná výroba taká dôležitá?
Žiaden stroj nedokáže vycítiť napätie jemných koží, aké by mali byť používané na detské topánočky - preto možnosti ľudských rúk sú nezastupiteľné.

 


Pri vývoji nového modelu vždy začíname analýzou tvaru detskej nožičky. Nikdy nepoužívame hotové formy - vyvíjame naše vlastné kopytá.
Podrážka je základom, cez ktorú má noha kontakt so zemou. Aby sme zaručili najvyššiu kvalitu všetkých podrážok na malé topánky,ktoré nielen navrhujeme, ale si ich aj sami vyrábame.
Pohodlie dieťaťa je na prvom mieste, potom štýl a móda.
Skvelé modely, vytvorené s ohľadom na túto kombináciu sú našim prínosom.
Všetky nami požívané kože neobsahujú rakovinotvorný chróm.
Koža, hlavný prvok konštrukcie, má bezprostredný vplyv na pohodlie, funkčnosť a vzhľad topánky,
preto sa jej výberom zaoberá osobne majiteľka firmy, ktorá kladie na garbiarne veľmi vysoké nároky.

Každý vyvinutý model, je pred vstupom do výroby vystavený „testom” priateľskou skupinou detí. Následne  podlieha kontrole Centrálneho Laboratória Obuvnického Priemyslu v Krakowe.

Dať pohodlie malým nožičkám!
Komfort, ktorý umožní správny rozvoj chodidla!
Každé dieťa je jedinečné!
AJ PRETO EMEL-ky!

 

DAGA

Elegantné a sofistikované kolekcie plné štýlu navrhované na ceremónie a špeciálne príležitosti. Naši dizajnéri kombinujú tie najkrajšie látky so zaujímavými detailmi vytvárajúce šaty, ktoré sú naozaj nádherné. DAGA Vám ponúka romantické a sofistikované šaty so sviežou a modernou líniou, starostlivo koncipované tak, ako by ste očakávali od skúseného ateliéru.

Šaty DAGA vedia zmeniť aj tú najviac nervóznu dievčinu na malú očarujúcu Mademoiselle. Najželanejší darček pre dievča sú dokonalé šaty. V našej ponuke nájdete vynikajúce modely: viacvrstvové sukne, kokteilové šaty, pôvabné a zábavné blúzky, flitre alebo malé kryštáliky, ktoré sú všetky vo farebných alebo pastelových odtieňoch. Toto všetko nájdete v našej kolekcii. Šaty DAGA sú vždy krásne a súčasne praktické, vyrobené z prírodných látok, ktoré sú pohodlné a neobmedzujú pohyb.

 

TRESTELLE

Talianska značka TRESTELLE  sa špecializuje na jedinečné čiapky pre všetky sezónny. Štýlové čiapky a jedinečné doplnky do vlasov sú navrhované talianskymi dizajnérmi. Čiapky „pilotky“ a šiltovky pre chlapcov, štýlové čiapky a klobúky pre princezné sa stanú obľúbeným oblečením vašich malých modelov. Vysokokvalitné výrobky, ktoré vynikajú svojím moderným strihom a originálnym dizajnom sú vhodné pre každú príležitosť. TRESTELLE čiapky sú zdobené rôznymi spôsobmi:  kvetmi, brmbolcami, stužkami, veľkými mašľami a inými aplikáciami. Nezabudnite – aby bolo moderné oblečenie ešte viac chic, mali by ste ho doplniť rovnako štýlovým klobúkom a taškou s doplnkami do vlasov a náhrdelníkom. Doplnky TRESTELLE  sa stanú perfektným harmonickým tímom, doplňujúcim naše detské šaty, bundy, kabáty a čiapky. Kedykoľvek sa tvoja štýlová skupina môže odhodlať a vydať fotografiu jedinečného dievčaťa. Značkový dizajnéri sa zameriavajú na vytváranie exkluzívnych produktov pre deti s vlastným štýlom a originalitou, ktoré môže konkurovať značkám pre dospelých.

 

SMOOCH

Športovo – elegantné kolekcie, plné farieb a energie v duchu mestského štýlu. Čisté strihové línie s dotykom pôvabu, vhodné pre každú príležitosť – to je náš štýl. SMOOCH navrhuje oblečenie od dojčiat po tínedžerov, pre dievčatá aj chlapcov. Ponúkame rôznorodé kolekcie s mixom jasných a ľahkých tónov, jemnými aj výraznými potlačami, roztomilými a modernými návrhmi, takže každé dieťa dokáže  perfektne a ľahko vyjadriť svoju módnu identitu.

SMOOCH vyrába detské a dojčenské oblečenie, ale tiež sa snaží interpretovať módu ako formu expresívneho umenia. Vášeň, rozumné vedomie a schopnosť interpretovať módne trendy sú základnými prvkami našich návrhov. SMOOCH dizajnéri hľadajú nové riešenia, nové formy, ktoré sledujú súčasné návrhy látok a doplnkov. Sústredíme sa na detaily pre jedinečný štýl.

Značka SMOOCH rýchlo naberá na povesti medzi zákazníkmi na trhoch vo Východnej Európe a Európskej Únii. Naši zákazníci sú vďační za SMOOCH inovácie a jedinečnosť, so zárukou vysoko-kvalitných produktov, ktoré sú vyrábané výlučne v Európe, pod stálym dozorom najlepších odborníkov.

 

LAttante

PRE LÁSKU K DEŤOM A KRÁSU!
Značka LAttante je zosobnením vysokej kvality a prvotriedneho dizajnu. Značka navrhuje a vyrába široké portfólio zimného oblečenia (detské zimné kombinézy, zateplené nohavice, zimné bundy, čiapky a nákrčníky), detských doplnkov a posteľnej vybavenia pre bábätká. Všetko s maximálnym dôrazom na zaistenie pohodlia detí a ženskú lásku k prekrásnym veciam. Starostlivý výber materiálov a precízne ručné spracovanie zaisťuje produktom LAttante výborné tepelné vlastnosti a komfort pri ich nosení a používanie.
"Pri návrhoch produktov venujem zvláštnu pozornosť kvalitnému spracovaniu a funkčnosti. Jednotlivé produkty vznikajú s myšlienkou na môjho syna, aby mu ich používanie zaručili pohodlie a pohodu."

Daria Labocha – Jaworska, zakladatelka značky