0

SKI zimná bunda s prírodnou kožušinou PRISM/pilguni

  • Výrobca: PILGUNI
  • Kód produktu: P36054SI
  • Dostupnosť: Skladom
  • 179,00€
  • 125,00€

  • Ex Tax: 104,17€

Dostupné možnosti

MOŽNOSŤ DOKÚPENIA OPASKA P0999!

Zimná lyžiarska bunda z kolekcie PRISM vo farebnej potlači špeciálne na lyžovanie, ale aj na bežné nosenie. Moderná špeciálna izolácia Thinsulate insulation. Odnímateľná kapucňa. Prírodná kožušina sagafurs. Pletené manžety v rukávoch bundy. Bunda so zipsom. Špeciálne vrecko na SKI pas na rukáve bundy. Vysoký golier chráni krk. Pohodlné vrecká so zipsami. K bunde je možné dokúpiť elastický opasok so Fidlock componente systém s jedinečným magnetom, vďaka ktorému zatváranie a otváranie opaska bude pre vaše dieťa úplná hračka. Stupeň otepľovania tiež závisí od úrovne aktivity vášho dieťaťa a počtu ďalších vrstiev izolácie. 


Nová SKI úprava najnovších modelov PILGINI.

Špeciálna membrána - tenká vrstva bundy z polyuretánu, umiestnená medzi vonkajším materiálom a podšívkou, ktorá je nepremokavá a priedušná. Je vyrobená z pórov menších ako molekula vody a väčších ako molekula vodnej pary. Vďaka tomu je odolná voči vode a zároveň odvádza vlhkosť z nášho tela. V podstate princíp fungovania je, že pod laminát neprenikne veľká kvapka vody (aj keď vsiakne do povrchu tkaniny) s väčším priemerom, ako póry membrány a súčasne oveľa menšie častice vody vo forme vodnej pary môžu unikať von.

Hydroizolácia membrány je 10 000 mm H2O (od 10 000 to je už veľmi dobrá).Priedušnosť membrány, t.j. jej druhý najdôležitejší parameter, je 12 500 g H2O / m2 (do 24 hodín) od 10 000 je už veľmi dobrá.

Menšie znečistenia je možné čistiť vlhkou handričkou, takže modely so ski úpravou nie je nutné hneď prať.VEĽMI DÔLEŽITÝ POSTUP ÚDRŽBY:


1. PRANIE 30 C

2. NEPOUŽÍVAJTE SILNÉ PRACIE PROSTRIEDKY A AVIVÁŽ

3. NEŽEHLITE

4. NESUŠTE V BUBNOVÝCH SUŠIČKACH

5. NEČISTITE CHEMICKY

6. NEBIELTE

7. NENAMÁČAJTE PRED PRANÍMZloženie:

hlavná látka:72% polyamid, 28% polyuretán

Podšívka:80% bavlna, 20% polyester
Vyrobené v EU

Vlastnosti
TYP VÝROBKU lyžiarska bunda
URČENÉ PRE dievča
FARBA farebná
MATERIAL 72% polyamid, 28% polyuretán Podšívka:80% bavlna, 20% polyester

Súvisiace

Kolekcia: PRISM