0

Unisex ski zimný overal s prírodnou kožušinou ATLANTIC/ pilguni

  • Výrobca: PILGUNI
  • Kód produktu: P36019SN
  • Dostupnosť: Skladom
  • 189,00€
  • 129,00€

  • Ex Tax: 107,50€

Dostupné možnosti

Unisex zimný overal od Pilguni v petrolejovej modro-zelenej farbe a prírodnou kožušinou z kolekcie ATLANTIC.

Zimný overal vyrobený špeciálne na lyžovanie aj na bežné nosenie. Vyrobené z izolácie z belgického Isosoft®. Vyrobené pre teploty od +10°С do -30°С. Snowsuit k dispozícii s prírodnou kožušinou. Kožušiny sú odnímateľné. Optimálna teplota používania odevu závisí aj od ďalších vrstiev oblečenia na dieťati. Materiály sú certifikované podľa Oeko-Tex Standard-100 - to je norma týkajúca sa textilných výrobkov a potvrdzuje ich ekologickú nezávadnosť pri výrobe. Manuálna kontrola výroby pred odoslaním produktu zákazníkovi. Prečítajte si prosím pokyny na starostlivosť vo vnútri výrobku.

Špeciálna membrána - tenká vrstva bundy z polyuretánu, umiestnená medzi vonkajším materiálom a podšívkou, ktorá je nepremokavá a priedušná. Je vyrobená z pórov menších ako molekula vody a väčších ako molekula vodnej pary. Vďaka tomu je odolná voči vode a zároveň odvádza vlhkosť z nášho tela. V podstate princíp fungovania je, že pod laminát neprenikne veľká kvapka vody (aj keď vsiakne do povrchu tkaniny) s väčším priemerom, ako póry membrány a súčasne oveľa menšie častice vody vo forme vodnej pary môžu unikať von.

Hydroizolácia membrány je 10 000 mm H2O (od 10 000 to je už veľmi dobrá).Priedušnosť membrány, t.j. jej druhý najdôležitejší parameter, je 12 500 g H2O / m2 (do 24 hodín) od 10 000 je už veľmi dobrá.

Menšie znečistenia je možné čistiť vlhkou handričkou, takže modely so ski úpravou nie je nutné hneď prať.


Zloženie:

Vonkajšia látka Vodeodolná: 100% polyester (kvalitná látka s membránou)

Izolácia: IsoSoft 270gr - izolácia novej generácie, ekologicky čistý, hypoalergénny materiál

Výplň: 100% polyester


TABUĽKA VEĽKOSTÍ PILGUNI >>>

Vyrobené v EU

Vlastnosti
TYP VÝROBKU zimný overal
URČENÉ PRE chlapec
FARBA zelená
MATERIAL 100% polyester

Súvisiace

Kolekcia: ATLANTIC